پرسشنامه شفافیت ادراک شده از عملکرد راولینز

پرسشنامه شفافیت ادراک شده از عملکرد راولینز

دانلود پرسشنامه questionnaire استاندارد با عنوان پرسشنامه شفافیت ادراک شده از عملکرد راولینز 2008 این پرسشنامه به صورت word و پرسشنامه دارای 4 صفحه می باشد. در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

عنوان پرسشنامه : پرسشنامه شفافیت ادراک شده از عملکرد
پرسشنامه شفافیت ادراک شده از عملکرد، راولینز (2008)

معرفی پرسشنامه شفافیت ادراک شده از عملکرد
پرسشنامه شفافیت ادراک شده از عملکرد، راولینز (2008) : این پرسشنامه دارای 17 سوال پنج گزینه ای می باشد که به صورت طیف لیکرت نمره گذاری شده است.
به طوری که برای بدست آوردن امتیاز کلی پرسشنامه، امتیازات حاصل از تک تک سوالات، با هم جمع و به عنوان امتیاز کلی آزمون در نظر گرفته می شود. بدیهی است که این امتیاز بیانگر میزان بالا یا پایین بودن متغیر بر اساس نظر پاسخ دهنده است. به عبارتی، هر چه این امتیاز بالاتر باشد، نشان دهنده بالا بودن متغیر است و برعکس.

شفافیت ادراک شده از عملکرد
عبارت شفافیت ادارک شده از عملکرد در بانک به طور کامل و با بیان ساده بدین معنا است که بانک ها اطلاعات دخیل در تصمیم گیری اقتصادی را هر چند کامل و مشخص نباشد، در اختیار تمام ذی نفعان و شهروندان قرار می دهد تا مشتریان بتواند بر مبنای ادراک خویش از عملکرد بانک تصمیم گیری صحیح را در خصوص سرمایه گذاری در آن بانک اتخاذ نمایند.

تعداد سوالات : 17 سوال دارد.
مولفه : دارد.
طریقه نمره گذاری : دارد.
روایی و پایایی : دارد.
منبع : دارد.
نوع فایل : ورد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


از پرسشنامه های زیر هم دیدن فرمائید


 


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما