پرسشنامه شفافیت سازمانی ساویر (1992)

پرسشنامه شفافیت سازمانی ساویر (1992)

دانلود پرسشنامه questionnaire استاندارد با عنوان پرسشنامه استاندارد شفافیت سازمانی ساویر 1992 سابیر این پرسشنامه به صورت word و پرسشنامه دارای 3 صفحه می باشد. در زیر به مختصری از  آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

معرفی پرسشنامه شفافیت سازمانی
پرسشنامه شفافیت سازمانی ساویر (1992) که حاوی 16 سوال پنج گزینه ای می باشد. این پرسشنامه دارای دو بعد می باشد که هر کدام با تعدادی سوال مشخص شده اند. طریقه نمره گذاری این پرسشنامه براساس طیف لیکرت پنج درجه ای  می باشد. که نمره 1 نشان دهنده کمترین میزان شفافیت سازمانی و نمره 5 بازگو کننده بیشترین میزان شفافیت سازمانی است.

مفهوم شفافیت سازمانی
مفهوم شفافیت بر قابلیت دسترسی به اطلاعات دلالت دارد، از لحاظ لغوی، شفافیت به معنای امکان نگاه کردن به درون یک چیز است به منظور فهمیدن آنچه در آن می گذرد. یک سازمان شفاف سازمانی است که افراد درون و بیرون آن بتوانند به منظور شکل دادن به نظراتشان، در مورد اقدامات و فرایندهای درون آن سازمان، اطلاعات مورد نیازشان را به دست آورند

تعدادد سؤالات : 16 سؤال
مؤلفه : دارد
طریقه نمره گذاری : دارد
منبع : دارد
نوع فایل : ورورد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


پرسشنامه شفافیت سازمانی ساویر (1992) با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


از پرسشنامه های زیر هم دیدن فرمائیداین فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما