پرسشنامه مشکلات بین فردی (IIP)

پرسشنامه مشکلات بین فردی (IIP)

دریافت پرسشنامه استاندارد و آماده با عنوان مشکلات بین فردی (IIP)

معرفی پرسشنامه

هدف: ارزیابی مشکلات بین فردی از ابعاد مختلف (صراحت و مردم آمیزی، گشودگی، در نظر گرفتن دیگران، پرخاشگری، حمایت گری و مشارکت، وابستگی)
تعداد سوال: ۲۹
تعداد بعد: ۶
شیوه نمره گذاری و تفسیر: دارد
روایی و پایایی: دارد
منبع: دارد
نوع فایل: word

پرسشنامه کاملا استاندارد است


پرسشنامه مشکلات بین فردی (IIP) با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلا فاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


غلبه بر مشکلات بین فردی

ایا در مهمانی های خانوادگی ،احساس تنهایی و بیگانگی میکنید؟ایا مدت هاست سراغی از دوستان قدیمی خود نگرفته اید؟ ایا  در حفظ رابطه عاشقانه جدی دچار مشکل هستید ؟ایا زندگی شغلیتان سرشار از اختلاف و تعارض با روساء و سایر کارمندان است ؟در صورتی که پاسختان به چنین پرسش هایی غالبآ مثبت است ، شایداز مشکلات بین فردی رنج میبرید.جهت پیشگیری از مشکلات خانواده از مشاوره خانواده کمک بگیرید.

مشکلات بین فردی رابه سادگی می توان اینگونه تعریف کرد:مشکلات تکراری در حوزه بین فردی .این مشکلات برای مدت زمان  طولانی ادامه پیدا کرده اند،تکرار می شنود و به نظر می رسد الگویی تکراری و آشنا بر این روابط حاکم است. مشکلات بین فردی به دلیل به کارگیری راهکارهای مقابله ای ناکارامد به وجود می آیند.

حمله یکی از این راهکارهاست که منجر به مشکلات بین فردی میشود. برخی افراد در برخورد با همین انتقاد ،ممکن است شیوه اجتناب یا کناره گیری را در پیش گیرند .این گروه از افراد به سادگی با نادیده گرفتن انتقاد ،صحبت نکردن درباره مشکل و تغییر موضوع یا ترک اتاق ،از موقعیت و رابطه فرار می کنند.

وابستگی و چسبیدگی یکی دیگر از راه کار هایی است که برخی افراد در مقابله با تنش های بین فردی به کار می گیرند.راهکار های مقابله ای این افراد به گونه ای است که به نزدیکان خود بسیار وابسته میشوند و زندگی بدون انها را نا ممکن می دانند.

این رفتار تهدیدی عاطفی است و برای طرف مقابل تهدیدی در بر دارد :اگرمن را تنها بگذاری زندگیم نابود می شود.جهت پیشگیری از مشکلات خانواده از مشاوره ازدواج کمک بگیرید. ادامه مقاله را در سایت منبع بخوانید


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما