پرسشنامه سبک رهبری لوتانز

پرسشنامه سبک رهبری لوتانز

دانلود پرسشنامه استاندارد با عنوان سبک رهبری لوتانز به صورت word و دارای 9 صفحه می باشد. در زیر به مختصری از آنچه شما در این پرسشنامه دریافت می کنید اشاره شده است.

پرسشنامه آماده مدیریت

نحو نمره گذاری این مقیاس بصورت طیف لیکرت می باشد ولی لوتانز پیشنهاد می کند که نحوه نمره گذاری به این صورت باشد که اگر مدیران و دبیران به سوالات ۷،۸،۱۲،۱۸،۱۹،۳۰،۳۴،۳۵ جواب ندرتا ًیا هیچگاه بدهد، یک امتیاز می گیرد و اگر به همین سوالات پاسخ همواره (زیاد)، غالباً (خیلی زیاد) و یا نظری ندارم (متوسط)، دادند امتیازی نمی گیرند در صورتیکه به سایر سوالات به غیر از این پاسخ همواره ویا غالباً داده باشند یک امتیاز می گیرند و در غیر اینصورت امتیازی دریافت نمیکنند. حداکثر نمره مدیران در بعد رابطه مداری۱۵و در سازمان مداری۲۰ و در مجموع ۳۵ می باشد.چنانچه نمره مدیری که از اتصال دو نمره رابطه مداری و سازمان مداری روی محور تلفیقی نیمرخ رهبری لوتاس بدست می آید.اگر کمتر از۹۹/۵ باشد از سبک رهبری تلفیقی ضعیف،اگر کمتر از۹۹/۱۰ باشد سبک رهبری تلفیقی متوسط و اگر بالاتر از ۱۱ باشد سبک رهبری قوی استفاده می کند.

پرسشنامه کاملا استاندارد است


پرسشنامه سبک رهبری لوتانز با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلا فاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما