پرسشنامه استاندارد خودآگاهی هیجانی گرنت و همکاران (2002)

پرسشنامه استاندارد خودآگاهی هیجانی گرنت و همکاران (2002)

دریافت پرسشنامه استاندارد و آماده با عنوان خودآگاهی هیجانی نوشته شده توسط گرنت و همکاران 2002 شامل پرسشنامه استاندارد ، مقاله بیس ، امتیازبندی ، تفسیر و روایی – پایایی پرسشنامه

معرفی پرسشنامه استاندارد خودآگاهی هیجانی گرنت و همکاران

پرسشنامه خودآگاهی هیجانی توسط گرنت، فرانکلین و لانگ فورد در سال ۲۰۰۲ ساخته شد. پرسشنامه خودآگاهی هیجانی دارای ۳۳ گویه است که با یک مقیاس لیکرت پنج درجه ای (از هرگز تا خیلی زیاد) خودآگاهی هیجانی افراد را اندازه گیری می کند.
خودآگاهی هیچانی: یک توانایی است که مشخص کننده و توصیف کننده هیجان خود و دیگران است

روایی و پایایی پرسشنامه

اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم. روایی پرسشنامه با بهره گیری از روش های مانند روایی محتوایی و صوری به وسیله اساتید محترم و خبرگان در آن حوزه تایید می شود. روایی این پرسشنامه توسط متخصصان تأیید شده است.
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد. ابزار پایایی ابزاری هستند که از خاصیت تکرارپذیری و سنجش نتایج یکسان برخوردار باشند. در پژوهش (منبع داخل فایل)، پایایی پرسشنامه از طریق ضریب آلفای کرونباخ بالای ۷۰ صدم به دست آمد که نشان دهنده پایایی مناسب پرسشنامه می باشد. (توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی و روایی: دارد (فارسی)
مولفه: دارد(سوالات مولفه ها مشخص است)
تعریف مفهومی: دارد
نوع فایل: زیپ (word)
تعداد صفحات: ۴
منبع: دارد
تفسیر و نمره گذاری: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این پرسشنامه با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما