پرسشنامه تاثیر اسپانسرینگ ورزشی بر ارتباطات بازاریابی شرکت ها

پرسشنامه تاثیر اسپانسرینگ ورزشی بر ارتباطات بازاریابی شرکت ها

دانلود پرسشنامه تاثیر اسپانسرینگ ورزشی بر ارتباطات بازاریابی شرکت ها

هدف: بررسی تاثیر اسپانسرینگ ورزشی بر ارتباطات بازاریابی شرکت ها (اهداف عمومی شرکت، اهداف بازاریابی شرکت، اهداف رسانه ای شرکت، اهداف شخصی، موفقیت تجاری و مالی)
تعداد سوال: ۳۲
تعداد بعد: ۵
شیوه نمره گذاری و تفسیر: دارد
روایی و پایایی:‌دارد
منبع: دارد
نوع فایل: word

پرسشنامه کاملا استاندارد است


پرسشنامه تاثیر اسپانسرینگ ورزشی بر ارتباطات بازاریابی شرکت ها با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


چرا اسپانسرینگ در ورزش برای شرکت‌ها مهم است؟

چرا بنگاه‌های اقتصادی به همکاری و شراکت با ورزش نیاز دارند تا خودشان را در دنیای آینده جا بیاندازند؟ این یک سوال خیلی مهم است که بسیاری از شرکت‌های بزرگ و کوچک با آن مواجه هستند. آنهایی که با ورزش همکاری می کنند به جواب خود رسیده‌اند اما آنهایی که وارد ورزش نشده‌اند همچنان تردید دارند.

امروزه همکاری و مشارکت بنگاه‌های اقتصادی با ورزش بیشتر از هر زمان دیگری است، آن طور که به یک بخش جدانشدنی در برنامه بازاریابی هر شرکتی تبدیل شده است. اگرچه همکاری ورزش و اقتصاد به سال ۱۸۸۸ برمی‌گردد، اما این روزها همه چیز دگرگون شده و نمی‌توان یکی از این دو را بدون دیگری تصور کرد.

در دنیای امروز ورزشکاران و باشگاه‌های ورزشی جایگاه ویژه‌ای در جوامع دارند و مردم احترام زیادی به آنها می‌گذارند.

وقتی صحبت از رئال مادرید، بارسلونا، منچستر ‌یونایتد، بایرن مونیخ، یوونتوس یا یک تیم راگبی یا بیسبال می‌کنیم، فقط با خود ورزش روبرو نیستیم بلکه با یک میراث، یک فرهنگ و یک رابطه عاشقانه روبروایم.

این موضوع درباره ورزشکاران هم صدق می کند؛ ورزشکارانی مثل راجر فدرر، رافائل نادال، اندی ماری، رونالدو، لیونل مسی و صدها ستاره دیگر که در میان بخشی از مردم جهان محبوب‌اند.

همین موضوع است که اسپانسرینگ در ورزش یا در حقیقت همکاری با ورزش را برای هر بنگاه اقتصادی‌ای جذاب می کند؛ اگر احترام و سود بیشتری می‌خواهی، ورزش را انتخاب کن. پاسخ این ادعا را هم آمار و ارقام رسمی می‌دهند. ادامه مقاله


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما