پرسشنامه استاندارد یگانگی فردی – سازمانی اوریلی و همکاران 1991

پرسشنامه استاندارد یگانگی فردی – سازمانی اوریلی و همکاران 1991

دانلود پرسشنامه استاندارد یگانگی فردی – سازمانی اوریلی و همکاران ۱۹۹۱ Standard questionnaire
پرسشنامه یگانگی فردی- سازمانی، بر پایه مدل اوریلی و همکاران (۱۹۹۱) طراحی شده که شامل معیارهای فردی (۱- دانش ۲- مهارت ها ۳- توانایی ها ۴- ویژگی های شغلی ۵- علائق ۶- شخصیت) و معیارهای سازمانی ( ۱- اهداف ۲- ارزش ها ) می باشد. این مقیاس دارای ۵۳ گویه می باشد که با یک مقیاس لیکرت پنج درجه­ ای (خیلی کم تا خیلی زیاد) و هر ماده دارای ارزشی بین ۱ تا ۵ است. با سؤالاتی مانند: (مدرک تخصصی کارکنان و دوره های آموزشی قبلی آنان با نیازهای شغلیشان تناسب دارد) یگانگی فردی- سازمانی را می­ سنجد.

یگانگی فردی- سازمانی:
سازگاری بین الگوهای ارزشی سازمان و الگوهای ارزشی فردی می باشد و در حالت کلی به معنای تناسب و سازگاری بین افراد و سازمان است.

روایی و پایایی پرسشنامه یگانگی فردی- سازمانی
روایی ابزار جمع آوری داده
اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). روایی پرسشنامه یگانگی فردی- سازمانی توسط اساتید و متخصصان این حوزه تأیید شده است.

پایایی ابزار جمع آوری داده
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد، یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). پایایی پرسشنامه یگانگی فردی- سازمانی از روش آلفای کرونباخ بالای۷۰ صدم به دست آمده است.

پایایی و روایی: دارد
نوع فایل: زیپ
مولفه: دارد
نحوه نمره گذاری: دارد
تعداد صفحات: ۴
منبع: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


پرسشنامه با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما