پرسشنامه استاندارد هوش فرهنگی آنگ و همکاران 2004

پرسشنامه استاندارد هوش فرهنگی آنگ و همکاران 2004

دانلود پرسشنامه استاندارد با عنوان هوش فرهنگی نوشته شده توسط آنگ و همکاران به صورت word و دارای 5 صفحه می باشد. در زیر به مختصری از آنچه شما در این پرسشنامه دریافت می کنید اشاره شده است.

معرفی پرسشنامه

پرسشنامه توسط آنگ و همکاران در سال (2004) طراحی شده است. این پرسشنامه دارای ۲۰ گویه و ۴ عامل می باشد. هر گویه در طیف پنج قسمتی لیکرت از خیلی کم (نمره ۱) تا خیلی زیاد (نمره ۵) مشخص کنند. این پرسشنامه با سوالاتی مانند (وقتی در تعامل با مردم فرهنگی متفاوت هستم، به دانش فرهنگی آنها آگاهی دارم.) هوش فرهنگی را می سنجد.

هوش فرهنگی

هوش فرهنگی دامنه ی جدیدی از هوش است که ارتباط زیادی با محیط های کاری متنوع دارد. هوش فرهنگی به افراد اجازه می دهد که تشخیص دهند دیگران چگونه فکر می کنند و چگونه به الگوهای رفتاری پاسخ می دهند و در نتیجه سبب کاهش موانع ارتباطی شده و به افراد قدرت مدیریت تنوع فرهنگی می دهد.

روایی و پایایی هوش فرهنگی

روایی ابزار جمع آوری داده

اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). روایی پرسشنامه هوش فرهنگی توسط اساتید و متخصصان این حوزه تأیید شده است.(توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی ابزار جمع آوری داده

قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد، یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). پایایی پرسشنامه هوش فرهنگی از روش آلفای کرونباخ بالای ۷۰ صدم به دست آمده است.

پایایی و روایی: دارد
مولفه: دارد
نحوه نمره گذاری: دارد
تعداد صفحات: 5
منبع: دارد
مقاله بیس: دارد
گارانتی: دارد
نوع فایل: ورد آفیس WORD
فایل PDF : دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


پرسشنامه استاندارد هوش فرهنگی آنگ و همکاران 2004 با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


اولین نفر باشید

نظر شما