پرسشنامه استاندارد مدیریت ارتباط با مشتری سین و همکاران (2005)

پرسشنامه استاندارد مدیریت ارتباط با مشتری سین و همکاران (2005)

دانلود پرسشنامه استاندارد با عنوان مدیریت ارتباط با مشتری نوشته سین و همکاران به صورت word و دارای 5 صفحه می باشد. در زیر به مختصری از آنچه شما در این پرسشنامه دریافت می کنید اشاره شده است.

پرسشنامه سین و همکاران (2005) طراحی تدوین شده است. این پرسشنامه دارای 18 گویه است و با یک مقیاس لیکرت پنج درجه ­ای (کاملا مخالفم تا کاملا موافقم)، با سؤالاتی مانند: (وقتی که سازمان ما می فهمد که مشتری دوست دارد تا محصول یا خدمتی را تغییر یا اصلاح کند، درگیر تلاش هماهنگ برای انجام این کار می شود به نحوی که محصول یا خدمت ضعیف را حذف می کند. سازمان ما اهداف تجاری روشنی در ارتباط با کسب مشتری، توسعه، نگهداری و فعالیت مجدد ایجاد کرده است.) مدیریت ارتباط با مشتری را می­ سنجد.

روایی و پایایی پرسشنامه مدیریت ارتباط با مشتری سین و همکاران

روایی ابزار جمع آوری داده ها

اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). روایی پرسشنامه مدیریت ارتباط با مشتری سین و همکاران وسط اساتید و متخصصان این حوزه تأیید شده است.

پایایی ابزارهای جمع آوری داده ها

قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). پایایی پرسشنامه مدیریت ارتباط با مشتری سین و همکاران از روش آلفای کرونباخ بالای۷۰ صدم به دست آمده است.

پایایی و روایی: دارد
نوع فایل: زیپ
مولفه: دارد
نحوه نمره گذاری: دارد
تعداد صفحات: ۴
منبع: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


پرسشنامه استاندارد مدیریت ارتباط با مشتری سین و همکاران با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما