پرسشنامه استاندارد علاقه به کارآفرینی

پرسشنامه استاندارد علاقه به کارآفرینی

دانلود پرسشنامه استاندارد علاقه به کارآفرینی Standard questionnaire
علاقه به کارآفرینی توسط مقیاس خوداشتغالی (VSE)که شامل توانایی تشخیص ایده ، اعتماد به نفس برای ترک شغل در یک سازمان بزرگ و شروع کسب و کار جدید ، توانایی خوداشتغالی ، توانایی اداره کسب و کار و وقت آزاد برای بررسی و برنامه ریزی کسب و کار خود می باشد ، سنجیده می شوند . پرسشنامه استاندارد علاقه به کارآفرینی، پرسشنامه ای محققساخته می باشد. این پرسشنامه دارای ۵۳ گویه است و با یک مقیاس لیکرت پنج درجه ­ای (کاملا درست تا کاملا نادرست)، با سؤالاتی مانند: (اندازه گیری شاخص های نیروی انسانی تا چه حدی در برنامه ریزی استراتژیک نیروی انسانی مؤثر می باشد؟؛ مقایسه عملکردهای نیروی انسانی سازمانهای مختلف تا چه حدی در برنامه ریزی استراتژیک نیروی انسانی مؤثر می باشد؟)علاقه به کارآفرینی را می­ سنجد.

روایی و پایایی پرسشنامه علاقه به کارآفرینی
روایی ابزار جمع آوری داده ها
اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). روایی پرسشنامه علاقه به کارآفرینی توسط اساتید و متخصصان این حوزه تأیید شده است.(توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی ابزارهای جمع آوری داده ها
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). پایایی پرسشنامه علاقه به کارآفرینی از روش آلفای کرونباخ بالای۷۰ صدم به دست آمده است.

پایایی و روایی: دارد
نوع فایل: زیپ
مولفه: دارد
نحوه نمره گذاری: دارد
تعداد صفحات: ۴
منبع: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این پرسشنامه با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.اولین نفر باشید

نظر شما