پرسشنامه استاندارد سبک های دلبستگی بزرگسالان سیمپسون 1990

پرسشنامه استاندارد سبک های دلبستگی بزرگسالان سیمپسون 1990

پرسشنامه استاندارد سبک های دلبستگی بزرگسالان سیمپسون 1990 Standard questionnaire
پرسشنامه استاندارد سبک های دلبستگی بزرگسالان، توسط سیمپسون (1990) طراحی شده است. این پرسشنامه دارای ۱۳ سوال و ۵ سوال برای ارزیابی سبک دلبستگی ایمن و ۸ سوال برای ارزیابی سبک دلبستگی ناایمن است. و بر اساس طیف پنج گزینه ای لیکرت با سوالاتی مانند (گمان می کنم که برقرار کردن صمیمیت با دیگران، برایم نسبتاً آسان است.) به سنجش سبک های دلبستگی بزرگسالان می پردازد.

روایی و پایایی پرسشنامه سبک های دلبستگی بزرگسالان
روایی ابزار جمع آوری داده
اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). روایی پرسشنامه سبک های دلبستگی بزرگسالان توسط اساتید و متخصصان این حوزه تأیید شده است.

پایایی ابزار جمع آوری داده
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد، یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). پایایی پرسشنامه سبک های دلبستگی بزرگسالان از روش آلفای کرونباخ بالای ۷۰ صدم به دست آمده است.

پایایی و روایی: دارد
نوع فایل: ورد (Word)
مولفه: دارد
مقاله بیس: دارد
نحوه نمره گذاری: دارد
تعداد صفحات: ۴
منبع: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


 


اولین نفر باشید

نظر شما