پرسشنامه استاندارد جهت گیری اهداف پیشرفت میدگلی و همکاران (1998)

پرسشنامه استاندارد جهت گیری اهداف پیشرفت میدگلی و همکاران (1998)

دانلود پرسشنامه استاندارد جهت گیری اهداف پیشرفت میدگلی و همکاران (1998) Standard questionnaire
پرسشنامه جهت گیری اهداف پیشرفت ، توسط میدگلی و همکاران در سال (۱۹۸۸) طراحی شده است. این مقیاس دارای ۱۶ گویه و سه مولفه می باشد که با یک مقیاس لیکرت پنج درجه ­ای (کاملا نادرست تا کاملا درست) و هر ماده دارای ارزشی بین ۱ تا ۵ است. با سؤالاتی مانند: (برایم مهم است که سایر دانشجویان فکر کنند من در انجام تکالیف کلاس خوب هستم.) جهت گیری اهداف پیشرفت را می­ سنجد.

جهت گیری اهداف پیشرفت:
نظریه جهت گیری اهداف پیشرفت یک جهت گیری نوین در پژوهش های انگیزشی است. جهت گیری اهداف پیشرفت مدلی منسجم از باورها، اسنادها، و تأثیرات نتایجی که اهداف رفتار بر فرآورده های رفتاری دارد می باشد.

روایی و پایایی پرسشنامه جهت گیری اهداف پیشرفت
روایی ابزار جمع آوری داده
اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). روایی پرسشنامه جهت گیری اهداف پیشرفت توسط اساتید و متخصصان این حوزه تأیید شده است.

پایایی ابزار جمع آوری داده
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد، یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). پایایی پرسشنامه جهت گیری اهداف پیشرفت از روش آلفای کرونباخ بالای ۷۰ صدم به دست آمده است.

پایایی و روایی: دارد
نوع فایل: زیپ
مولفه: دارد
نحوه نمره گذاری: دارد
تعداد صفحات: ۴
منبع: دارد
مقاله بیس: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


پرسشنامه با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما