پرسشنامه استاندارد تجربیات دانشجویان دانشکده پیس و کووه (CSEQ)

پرسشنامه استاندارد تجربیات دانشجویان دانشکده پیس و کووه (CSEQ)

دانلود پرسشنامه استاندارد تجربیات دانشجویان دانشکده پیس و کووه (CSEQ) Standard questionnaire
پرسشنامه تجربیات دانشجویان نخستین بار در سال ۱۹۷۹ توسط روبرت پیس طراحی شد و چهارمین ویرایش آن در سال ۲۰۰۲ توین گردید.، این مقیاس دارای ۷۵ گویه می باشد و با سؤالاتی مانند: (میزان ملاقات با اساتید یا مشاوران جهت گفتگو و تبادل نظر در مود انجمن ها یا نهادها) تجربیات دانشجویان دانشکده را می­سنجد.

تجربیات دانشجویان:
دستاوردهای دانشجویان شامل میزان پیشرفت آنها در جهت تحقق اهداف آموزشی است. محققان این اهداف را در پنج گروه اصلی،۱- آموزش عمومی، ادبیات، هنر و علوم اجتماعی، ۲- رشد و بهسازی فردی و شایستگی اجتماعی، ۳- آموزش علوم و تکنولوژی، ۴- کسب مهارت های ذهنی و ۵- کسب شایستگی حرفه ای طبقه بندی کرده اند.

روایی و پایایی پرسشنامه تجربیات دانشجویان دانشکده پیس و کووه (CSEQ)
روایی ابزار جمع آوری داده
اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). روایی پرسشنامه تجربیات دانشجویان دانشکده پیس و کووه (CSEQ) توسط اساتید و متخصصان این حوزه تأیید شده است.

پایایی ابزار جمع آوری داده
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد، یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). پایایی پرسشنامه تجربیات دانشجویان دانشکده پیس و کووه (CSEQ) از روش آلفای کرونباخ بالای۷۰ صدم به دست آمده است.

پایایی و روایی: دارد
نوع فایل: زیپ
مولفه: دارد
نحوه نمره گذاری: دارد
تعداد صفحات: ۴
منبع: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


پرسشنامه با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما