پرسشنامه استاندارد بازاریابی تعاملی ادرکن و همکاران 2003

پرسشنامه استاندارد بازاریابی تعاملی ادرکن و همکاران 2003

دانلود پرسشنامه استاندارد بازاریابی تعاملی ادرکن و همکاران ۲۰۰۳ Standard questionnaire
پرسشنامه بازاریابی تعاملی، توسط ادرکن و همکاران در سال ۲۰۰۳ ساخته شده است. این مقیاس دارای ۲۲ گویه و ۶ مولفه می باشد که با یک مقیاس لیکرت پنج درجه­ ای (خیلی کم تا خیلی زیاد) و هر ماده دارای ارزشی بین ۱ تا ۵ است. با سؤالاتی مانند: (ا این فروشگاه دائما مرا از محصولات و خدمات جدیدی که من به آن علاقه دارم آگاه می کند.) بازاریابی تعاملی را می ­سنجد.

بازاریابی تعاملی:
بازاریابی تعاملی یک فرآیند بازاریابی یک به یک است که در مقابل اقدامات فردی مشتریان واکنش نشان می‌دهد.

روایی و پایایی پرسشنامه بازاریابی تعاملی
روایی ابزار جمع آوری داده
اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). روایی پرسشنامه بازاریابی تعاملی توسط اساتید و متخصصان این حوزه تأیید شده است.

پایایی ابزار جمع آوری داده
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد، یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). پایایی پرسشنامه بازاریابی تعاملی از روش آلفای کرونباخ بالای۷۰ صدم به دست آمده است.

پایایی و روایی: دارد
نوع فایل: زیپ
مولفه: دارد
نحوه نمره گذاری: دارد
تعداد صفحات: ۴
منبع: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


پرسشنامه با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.اولین نفر باشید

نظر شما