پرسشنامه استاندارد اهداف پیشرفت میدلتن و میگلی (1997)

پرسشنامه استاندارد اهداف پیشرفت میدلتن و میگلی (1997)

دانلود پرسشنامه استاندارد با عنوان اهداف پیشرفت میدلتن و میگلی به صورت word و دارای 4 صفحه می باشد. در زیر به مختصری از آنچه شما در این پرسشنامه دریافت می کنید اشاره شده است.

این پرسشنامه به منظور سنجش اهداف پیشرفت افراد ساخته شده است. این مقیاس دارای 18 گویه است با یک مقیاس لیکرت پنج درجه­ ای (کاملا موافقم تا کاملا مخالفم) که دارای ارزشی بین ۱ تا ۵ است. ، با سؤالاتی مانند: (آن دسته ازتکالیف درسی را دوست دارم که تااندازه ای سخت باشند تا بتوانم از آنها چیزی یاد بگیرم. دوست دارم به اساتید خود نشان دهم که از سایر دانشجویان کلاس زرنگ ترم.) اهداف پیشرفت را می­ سنجد.

اهداف پیشرفت

بازنمایی های شناختی از چیزهای هستند، که افراد سعی دارند آنها را به انجام رسانند و اهداف دلایلی هستند که فرد برای انجام یک تکلیف خود بر می گزیند.

روایی و پایایی پرسشنامه اهداف پیشرفت میدلتن و میگلی ۱۹۹۷

روایی ابزار جمع آوری داده ها

اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). روایی پرسشنامه اهداف پیشرفت میدلتن و میگلی توسط اساتید و متخصصان این حوزه تأیید شده است.

پایایی ابزارهای جمع آوری داده ها

قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). پایایی پرسشنامه اهداف پیشرفت میدلتن و میگلی از روش آلفای کرونباخ بالای۷۰ صدم به دست آمده است.

پایایی و روایی: دارد
نوع فایل: زیپ
مولفه: دارد
مقاله بیس: دارد
نحوه نمره گذاری: دارد
تعداد صفحات: ۴
منبع: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


پرسشنامه استاندارد اهداف پیشرفت میدلتن و میگلی (1997) با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلا فاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما