پرسشنامه استاندارد ارزیابی آموزش اثر بخش

پرسشنامه استاندارد ارزیابی آموزش اثر بخش

دانلود پرسشنامه استاندارد ارزیابی آموزش اثر بخش Standard questionnaire
پرسشنامه آموزش ارزیابی اثر بخش، پرسشنامه ای محقق ساخته می باشد. این مقیاس دارای ۱۲ گویه است با یک مقیاس لیکرت پنج درجه­ ای (کاملا موافقم تا کاملا مخالفم) و هر ماده دارای ارزشی بین ۱ تا ۵ است. ، با سؤالاتی مانند: (در مواقع طرح سوال در کلاس ابتدا پاسخ های دانشجویان را گوش داده سپس پاسخ کامل را بیان می کنم. در حین تدریس به دانشجویان اطمینان می دهم که مطالب را به خوبی فرا خواهند گرفت و سعی در ایجاد اعتماد به نفس در آنان دارم.) آموزش اثر بخش را می ­سنجد.

ارزیابی آموزش اثر بخش:
ارزیابی آموزش اثربخش یعنی اینکه تا حدی تعیین کنیم آموزش های انجام شده تا چه حد منجر به ایجاد مهارت های مورد نیاز سازمان شده است.

روایی و پایایی پرسشنامه ارزیابی آموزش اثر بخش
روایی ابزار جمع آوری داده ها
اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). روایی پرسشنامه ارزیابی آموزش اثر بخش توسط اساتید و متخصصان این حوزه تأیید شده است.

پایایی ابزار جمع آوری داده ها
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). پایایی پرسشنامه ارزیابی آموزش اثر بخش از روش آلفای کرونباخ بالای۷۰ صدم به دست آمده است.

پایایی و روایی: دارد
نوع فایل: زیپ
مولفه: تک مولفه ای
مقاله بیس: دارد
نحوه نمره گذاری: دارد
تعداد صفحات: ۴
منبع: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


پرسشنامه با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما