پاورپوینت معماری پیتر آیزنمن و بهرام شیر دل

پاورپوینت معماری پیتر آیزنمن و بهرام شیر دل

دانلود پاورپوینت معماری پیتر آیزنمن و بهرام شیر دل – دانلود مقاله رشته عمران و معماری powerpoint ppt
پاورپوینت زندگینامه و بررسی آثار معماری پیتر آیزنمن و بهرام شیر دل در ۱۹ اسلاید زیبا و قابل ویرایش، شامل تصاویر کاملی از آثار به همراه منابع و توضیحات تکمیلی هر اثر، آماده دانلود می باشد.

زندگینامه
پیتر آیزنمن
درسال 1932در نیوجرسی امریکا دیده به جهان گشود . لیسانس خود را ازدانشگاه کورنل امریکا وفوق لیسانس را از دانشگاه کلمبیا دریافت نمود برای ادامه تحصیل به کمببریج رفت وفوق لیسانس دیگری را از دانشگاه کمبریج دریافت نمود همچنین دارای دکترای معماری از دانشگاه کمبریج ودکترای افتخاری هنرهای زیبا از دانشگاه ایلینویزشیکاگو می باشد.
آیزنمن در ادامه تحصیلاتش در دانشگاه کمبریج درسال1961 بهمراهی کالین راو برای اولین بار به ایتالیا سفر نمود ودر آنجا از کارهای پالادیو ،شاموزی ،ویگنولا،جیولیو،رومانو وتراگنی بازدید به عمل آورد که بعدها در پایان نامه دکترای خود با عنوان (پایه های کالبدی معماری مدرن ) تاثیر شگرفی داشت وی جز معدود معمارانی است که در طراحی خود رابطه تنگاتنگی با فلسفه داشت وشاید محور اصلی طراحی وی ساختار فلسفی داشت .
همچنین او به تدریس در هاروارد ،پرینستون ،کمبریج مشغول بوده وهم اکنون پروفسور مشاوردر اتحادیه ی کوپر در نیویورک وهمچنین مشاور پروفسورهای پرینستون می باشد.
در سال 1980پس از سالهای طولانی تدریس تالیف وتولید تئوری های مورد احترام دفتر کار حرفه اش را در نیویورک با تمرکز ویژه بر روی ساختمان سازی تاسیس کرد که شامل خانه هایی با مقیاس بزرگ وپروژه های شهری ونیز فعالیت هایی در زمینه آموزش دانشگاهی ویک سری خانه های شخصی
بود ودر سال 1985جایزه شیر سنگی برای پروژه رمئوژولیت خود سومین بینال معماری در ونیز دریافت نمود وهمچنین در سال 1982به عنوان بنیانگذار ومدیر انیستیتو معماری وشهر سازی بوده وبعنوان منبع متفکر واندیشه برای نقد معماری بشمار می آید.

فهرست مطالب:
زندگینامه
نگاهی به پروژه های آیزنمن
Aranoff مدرسه معماری آرانف
نگاهی به اندیشه و آثار معماران ایران در دوره معاصر
مرکز گردهمایی نارا (ژاپن، بهرام شیردل)
مرکز تجارت جهانی شیراز

در قالب پاورپوینت و قابل ویرایش ۱۹ اسلاید


پاورپوینت معماری پیتر آیزنمن و بهرام شیر دل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما