پاورپوینت زهکشی 23 اسلاید

پاورپوینت زهکشی 23 اسلاید

دانلود پاورپوینت زهکشی 23 اسلاید Powerpoint ppt

چکیده پاورپوینت زهکشی:
در مدیریت بهره برداری و نگهداری شبکه های آبیاری و زهکشی، اطلاعات متعددی که به اشکال مختلف ازمنابع گوناگون در بازه های زمانی متفاوت جمع آوری میشوند، مطرح میباشد .بنابراین لازم است با بهره گیریاز فناوریهای نو و پیشرفته کلیه این اطلاعات در قالب یک بانک اطلاعاتی به صورت منسجم و یکپارچه درآمده،به طور منظم بهنگام شده و با تحلیل و پردازش آنها در فرآیند تصمیم گیری بکار گرفته شوند. سامانه های اطلاعات جغرافیایی به عنوان ابزاری جهت جمع آوری، مدیریت، پردازش و نمایش اطلاعات مکانی و غیرمکانی می تواند در این راه به خدمت گرفته شوند .در این مقاله علاوه بر بیان مختصری از عوامل موثر دربهره برداری و نگهداری از شبکه ها، به چگونگی تهیه بانک اطلاعاتی GIS شبکه های آبیاری و زهکشی زرینه رود پرداخته خواهد شد و قابلیت ها و توانایی هایی که این سامانه در اختیار کاربران قرار میدهد معرفی می گردد.

واژه های کلیدی : سامانه های اطلاعات جغرافیایی ، GIS ، آبیاری و زهکشی، بهره برداری و نگهداری


پاورپوینت زهکشی با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


 


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما