پاورپوینت آشنایی و بررسی آثار مارکوس نوواک معمار معاصر

پاورپوینت آشنایی و بررسی آثار مارکوس نوواک معمار معاصر

دانلود پاورپوینت آشنایی و بررسی آثار مارکوس نوواک معمار معاصر powerpoint ppt

مقدمه
مارکوس نواک خانه بدوش جهانی ، و یک هنرمند ، نظریه پرداز ، و transarchitect است. در سال 2008 ، “انتقال معمـــــاری ،” عنوان مقاله خود منی 1995 ، موضوع از XXIII کـنگره جهانی UIA (اتحادیه بین المللی دس Architectes) ، سازمان های معمـــاری بزرگ جهان تبدیل شد. پروژه های او ، مقالات نظری ، و مصـاحبه شده اند به بیش از بیست زبان ترجمه شده و در بیش از 70 کشور ظاهــــر شد ، و او در سخنرانی ها ، آموزش ، و نمایشگاه های سراسر جهان است. طراحی بر اساس معماری ، موسیقی ، و محاسبات ، و معرفی تاثیر متعدد دیگری از هنر ، علم ، و فن آوری ، کار خود را به عمد مخالف طبقه بندی.

او در جهان به عنوان پیشرو معمــــــاری در فضای مجازی ، از توجه انتقاد از فضای مجازی به عنوان محلی برای معماری و شهری ، و از استفاده از ترکیب مولد محاسباتی در معماری و طراحی شناخته شـده است. او سرچشمه چند به طور گسترده ای مفاهیم شناخته شده ، مــــانند transvergence ، transarchitectures transmodernity ، معمـــــاری مایع، موسیقی کشتیرانی ، سینما قابل سکونت، archimusic،خـــرابی، allogenesis ، و دیگــــــــران پیش بینی بسیاری از تحولات در هنر دیجیتالی گرفته شده ، معماری ، و موسیقی ، و در مجازی ، افزوده ، مـخلوط شده ، و پژوهش جایگزین واقعیت.

بیوگرافی مارکوس نواک
مارکوس نواک ، پیشگام در زمینه معماری مجازی می باشد. در اواسط 90s ، سهم خود را به گفتمان بین المللی معماری بیشتر با ضرب و تعریف از اصطلاح “Transarchitectures” گسترش یافته است. رویکرد او : “ما تصور الگوریتمی (ریشه) ، ما مدل عددی (نمونه سازی سریع) ، ما ساخت robotically (تکتونیک) ، ما ساکن تعاملی (فضا هوشمند) ، فورا (pantopicon) به ما اطلاع immersively (معماری مایع) ما اجتماعی nonlocally (nonlocal حوزه عمومی) ؛ مجاز را پشت و رو کردن ما (transarchitectures) ” . او همچنین فرض می جدید “بابل نرم” ، موضع نظری که طبق پالت معماری دیجیتالی ما باعث ما را به ایجاد یک شهر سیمی Situationist ، در حالی که ما با برخی از شیفت پارادایم عظیمی که عصر ما خواهد شد و باید چهره مبارزه است. articulating. در حالی بیان نظریه بسیار روان ، او تمرین ، تولید معماری زیبا اثیری که شار و روشن و خاموش شدن به عنوان الگوریتم های خود را اجرا منطق طراحی شده خود است. او کارشناسی ارشد معماری در دانشگاه ایالتی اوهایو در سال 1983 دریافت کرد. از آن زمان او در ایالتی اوهایو ، دانشگاه تگزاس آستین ، برنامه معماری در UCLA ، برنامه های رسانه های دیجیتال در UCLA ، هنر مرکز کالج هنر و طراحی ، پاسادنا تدریس می شده است. او منتشر کرده است ، سخنرانی و کار خود را در سطح بین المللی به نمایش گذاشته است

فهرست مطالب:
مقدمه
مارکوس نواک
تعریف نواک از معماری سیال
معماری مایع در فضای مجازی
فضای سایبر
معماری غیر خطی
فرم توپولوژیک
استفاده از ادوات الکترونیکی
استفاده از نرم افزار های سه بعدی ساز
نتیجه
منابع


پاورپوینت آشنایی و بررسی آثار مارکوس نوواک معمار معاصر با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما