نمونه قرارداد طبخ غذا

نمونه قرارداد طبخ غذا

دانلود نمونه فرم قرارداد با عنوان طبخ غذا در قالب word و دارای 14 صفحه می باشد. در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

قرارداد طبخ غذا

این قرارداد بین راه آهن جمهوری اسلامی ایران که از این به بعد کارفرما نامیده می شود با نمایندگی …………….. از یک طرف و شرکت ………….. به شماره ثبت …………… به نشانی …………. تلفن ……….. دارای شماره اقتصادی ……………که منبعد پیمانکار نامیده می شود به نمایندگی آقای ………… به موجب تفویض اختیار مندرج در روزنامه رسمی شماره …………. مورخ به شرح زیر منعقد می گردد :

ماده 1 ) موضوع قرارداد

موضوع قرارداد عبارت است از تهیه مواد , طبخ , سرویس دهی و توزیع غذا به صورت روزانه به شرح ذیل در رستوران ( ناهارخوری ) کارخانجات توسط پیمانکار در شش (6) روز هفته (شنبه الی پنج شنبه ) و تعطیلات رسمی پیش بینی شده ( به صورت کشیک ) با بهره برداری از آشپزخانه کارفرما با تمام تجهیزات و دستگاه های موجود در آن به شرح صورت انواع غذاهای مندرج پیوست شماره یک و با رعایت سایر شرایط مندرج در این قرارداد اوزان انواع غذا برابر پیوست شماره 2 می باشد .
الف) روزانه حدوداً یک هزار و ششصد و سی (1630) پرس غذا .
ب) برنامه غذایی هفتگی یا ماهیانه مشمول روزهای جمعه نمی گردد .
تبصره : کارفرما می تواند بدون رعایت محدودیت , مقادیر تولید موضوع قرارداد در روز تا حدود بیست و پنج درصد از محل ماده هفده افزایش یا کاهش دهد .
در هر صورت کارفرما باید این تغییر را حداکثر ده روز قبل به اطلاع پیمانکار برساند .

ماده 2 )  اسناد و مدارک قرارداد :

این قرارداد شامل اسناد و مدارک زیر

1-2- قرارداد خاص
2-2- شرح خدمات پیمانکار ناهارخوری کارخانجات در دو برگ
3-2- پیوست شماره یک شامل صورت غذاها و قیمت واحد آنها در یک برگ
4-2- پیوست شماره دو قرارداد در چهار برگ
5-2- پیوست شماره سه قرارداد در دو برگ مشخصات مواد اولیه مواد مصرف اغذیه .
6-2- پیوست شماره چهار قرارداد دستورالعمل بهداشت ( مواد غذایی , محیط , فردی ) در چهار برگ
7-2- اعلامیه بهداشتی ( سالم سازی سبزیجات ) در یک برگ .
8-2- دستورالعمل وسایل و لوازم کار در یک برگ .
9-2- فهرست غذای هفتگی یا ماهیانه .
10-2- دستورکارها که در طول مدت قرارداد از طرف نماینده معرفی شده از سوی کارفرما یا دستگاه نظارت که به صورت مستمر در آشپزخانه و رستوران پیمانکار ابلاغ می گردد .
11-2- برنامه تفصیلی اجرایی و صورت مجلس ها و موافقت نامه ها و هر نوع سند دیگری که در مورد کارها و یا امور دیگر در مدت قرارداد تنظیم گردد و به امضاء طرفین برسد .
12-2- دستورالعمل های اجرایی که در طول مدت قرارداد تهیه و توسط نماینده کارفرما و یا دستگاه نظارت به پیمانکار ابلاغ می گردد .

ماده 3) مدت قرارداد

مدت قرارداد از تاریخ تحویل آشپزخانه رستوران به مدت یک سال خواهد بود .

ماده 4 ) مبلغ قرارداد

مبلغ قرارداد ……… ریال می باشد که براساس میانگین قیمت های واحد مندرج در پیوست شماره یک قرارداد و تعداد پرس های غذای پیش بینی در ماده یک برای مدت قرارداد برآورد گردیده است .
( قیمت پیشنهادی شرکت کننده در مناقصه در این قسمت قید نگردد ) و لازم است در همان پاکت « ب » قیمت درج شود .
تبصره 1 : مبلغ قطعی قرارداد طبق بهای واحد پیوست شماره یک قرارداد و تعداد پرس های غذای تهیه شده براساس آمار ارائه شده از طرف کارفرما تعیین می گردد .
تبصره 2 : کارفرما می تواند در مقابل تقاضای کتبی پیمانکار و ارائه ضمانت نامه معتبر بانکی حداکثر تا میزان 25% مبلغ کل معامله را به عنوان پیش پرداخت در وجه پیمانکار پرداخت نماید .


نمونه قرارداد طبخ غذا با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلا فاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل قرار داد به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


همچنین شما می توانید بانک نمونه قرارداد ها و فرم ها را به صورت یکجا و با قیمت ناچیزی دانلود نمایید بیش از 270 فایل نمونه قرارداد

برای مشاهده لیست قرارداد ها کلیک کنید روی بانک نمونه قرارداد ها و فرم ها


 


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما