طرح کسب و کار رستوران دستپیچ

طرح کسب و کار رستوران دستپیچ

دانلود طرح کسب و کار رستوران دستپیچ – پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی رستوران
چشم انداز:
چشم انداز ما ارائه غذاهایی با کیفیت بالا و خوشمزه و ارزان می باشد.

ماموریت:
هدف از تاسیس این رستوران ایجاد محیطی شاد و دوستانه جهت گذراندن وقت و همکاری مشتریان جهت آماده کردن سفارشات خویش است.

اهداف:
هدف از راه اندازی رستوران دستپیچ ،ایجاد مکانی است که با توجه به ذائقه و خواست مشتری و به صورت کاملاً سفارشی به سرو غذاهایی با کیفیت بالا و خوشمزه و ارزان می پردازد.

استراتژی:
استراتژی ما در راستای رسیدن به اهدافمان عبارت اند از : 1- استفاده از مواد غذایی تازه 2- استفاده از برندهای معروف برای مواد اولیه 3- بکارگیری افرادی که در زمینه آشپزی حرفه ای هستند 4- سخت کوشی و همکاری شرکا 5- به وجود آوردن محیطی مفرح و سرگرم کننده .

1- خلاصه‌ی طرح
هدف از راه اندازی رستوران دستپیچ ،ایجاد مکانی است که با توجه به ذائقه و خواست مشتری و به صورت کاملاً سفارشی به سرو غذاهایی با کیفیت بالا و خوشمزه و ارزان می پردازد. نبود و خلاء چنین غذاهایی من را بر آن داشت تا به راه اندازی رستورانی زیبا در مکانی مناسب با کیفیت خوب اقدام کنم. این رستوران در محدوده‌ی خیابان فرشته افتتاح خواهد شد، پاسخگوی نیاز مشتریانی خواهد بود که علاوه بر بهرمند شدن از غذای خوب، اوقات خوشی را در کنار دوستان و آشنایان تجربه خواهند کرد . هدف از راه اندازی این کسب و کار به شرح زیر می باشد :
1- راه اندازی رستوران دستپیچ با محیطی دوستانه و شاد در محدوده‌ی خیابان فرشته
2- افتتاح چند شعبه‌ی دیگر در تهران
3- اعطای نمایندگی فروش جهت زدن شعبات این رستوران در شهرستان‌ها
4- باب میل بودن و سلیقه ای شدن غذاها
این گونه به نظر می رسد با در نظر گرفتن نقاط ضعف و قدرت و استفاده از فرصت ها می توانم این کسب و کار را با موفقیت انجام دهم.
مشتریان بالقوه‌ی این رستوران به سه بخش اصلی تقسیم می شوند : 1- افرادی که مایلند در کنار صرف غذا به سرگرم شدن و تفریح و گذراندن وقتشان بپردازند. 2- افرادی که مایلند نحوه درست کردن غذا را از نزدیک ببینند و به سلیقه ی خود غذاشان را سفارش دهند. 3- افرادی که مایلند نحوه درست کردن غذا را آموزش ببینند .
در این رستوران مشتریان بر اساس این‌که گوشت ، مرغ و ماهی خور هستند از یکدیگر متمایز شده و با خط های رنگی که بر روی زمین کشیده شده به سمت محل غذای مورد نظر خود سوق می دهد. ویژگی دیگر این رستوران میزهایی است که رنگ آن ها مطابق با رنگ نوارهای رنگی روی زمین است و به دسته بندی مشتریان کمک می کند . هم چنین مراجعه کنندگان به جای سفارش غذا و دریافت آن ، مرحله به مرحله به حاضر شدن غذا نظارت دارند و همچنین آموزش حرفه ای غذاها را نیز می توانند ببینند .

2- معرفی کسب و کار
2-1- مالکیت رستوران
مالکیت این رستوران به صورت یک شرکت سهامی خاص می باشد و مالکیت این رستوران به شرح زیر است :

2-2- محل رستوران
محدوده جغرافیایی این رستوران از خیابان فرشته تا انتهای الهیه در نظر گرفته شده است . عواملی که در انتخاب این محدوده تاثیر گذار بودند عبارت اند از : 1- نزدیک بودن به مشتری با سلیقه‌ی مطابق با محصول 2- نبود رقبا با کسب و کار مشابه در این محدوده 3- وجود جای پارک مناسب برای مراجعین 4- دسترسی به بازار هدف مناسب . همچنین برای دیگر شعب جای خاصی در نظر نگرفته شده است.
اولین قدم برای راه اندازی این رستوران تاسیس شرکت سهامی و اخذ مجوزهای مربوطه است . دومین قدم مهیا کردن یک مغازه 80 متری در خیابان فرشته می باشد و قدم بعدی یک دوره حدوداً چهار ماهه برای طراحی داخلی رستوران و خرید و نصب تجهیزات مورد نیاز است .

3- معرفی محصول یا خدمت
ویژگی منحصر به فرد رستوران دستپیچ سرعت و کیفیت بالا در غذا و همچنین قیمت مناسب غذاهاست. همان طور که قبلا اشاره شد ، این رستوران با توجه به سلیقه و ذائقه ی مشتری ، غذا ها را به صورت سفارشی سرو می کند . در نتیجه غذاها بر اساس نوع و قیمت به سه دسته تقسیم می شوند :

فهرست مطالب:
۱- خلاصه‌ی طرح
۲- معرفی کسب و کار
۲-۱- مالکیت رستوران
۲-۲- محل رستوران
۳- معرفی محصول یا خدمت
۳-۱- تهیه مواد اولیه
۳-۲- مراحل و شیوه های کنترل
۳-۳- مزیت های رقابتی محصول
۴- تحلیل مشتریان
۵- ارزیابی رقبا
۶- ارزیابی آینده بازار
۷- ساختار سازمانی
۷-۱- تیم مدیریت و منابع انسانی
۷-۲- چارت سازمانی
۸- طرح مالی
۸-۱- هزینه های پرسنل
۸-۲- سود و زیان پیش بینی شده
۸-۳- تحلیل مالی

 


طرح کسب و کار رستوران دستپیچ با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. طرح به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما