پرسشنامه سبک مدیریت کلاس

پرسشنامه سبک مدیریت کلاس

دریافت پرسشنامه استاندارد و آماده با عنوان سبک مدیریت کلاس نوشته شده توسط ولفگانگ و گلیکمن

معرفی پرسشنامه مدیریت کلاس

پرسشنامه ی سبک مدیریت کلاس ولفگانگ و گلیکمن (1986) که توسط عالی و امین یزدی (1384) به فارسی برگردانده شده است و دارای 25 سوال استاندارد است.
نمره گذاری پرسشنامه در مقیاس فاصله ای است (هرگز=۱ تا اندازه ای =۲،‌ معمولا=۳ و همیشه=۴) در نتیجه نمرات در طیفی از ۲۵ تا ۱۰۰ قرار می گیرند. طبق الگوی ولفانگ، ‌نمره بالا در این طیف نشان گر سبک مدیریت مداخله گر و نمره پایین سبک غیر مداخله گر است. سبک تعامل گرا نیز در نقطه ی میانی این طیف میان دو سبک دیگر جای دارد. به طوری که نمرات ۲۵ تا ۴۰ مربوط به غیر مداخله گر و ۴۱ الی ۷۵ مربوط به تعامل گرا و ۷۶ الی ۱۰۰ مربوط به سبک مداخله گر است همچنین پایایی پرسشنامه از طریق ضریب آلفای کرونباخ، ۶۸/۰ بدست آمده است (عالی و امین یزدی ،‌۱۳۸۴). روایی این پرسشنامه توسط استاد راهنما مورد تایید قرار گرفته است.

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این پرسشنامه با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما