دانلود گزارش کارآموزی فونداسیون

دانلود گزارش کارآموزی فونداسیون

دانلود پروژه گزارش کارآموزی فونداسیون – گزارش کارورزی رشته عمران و معماری
مقدمه
اینجانب حامد خاک زاد دانشجوی کارشناسی ناپیوسته عمران دانشگاه آزاد اسلامی که به منظور گذراندن دوره کارآموزی تحت نظر استاد محترم جناب آقای مهندس کامور از مورخه ../../.. در کارگاه ساختمانی شرکت مهندسین مشاور طرح پویش مشغول به کار شدم، گزارش پیش رو را برای این دوره تهیه، تنظیم و تقدیم استاد محترم مینمایم.
اصولاً کارهایی که برای احداث یک سازه صورت میگیرد بسیار گسترده است و به علت محدود بودن زمان کارآموزی، نمیتوان تمام کارهای انجام شده را مشاهده نموده و از نزدیک لمس کرد. این گزارش شامل آشنایی کلی با محل کارآموزی و مشخصات پروژه و شرح کارهای انجام شده در طول حضور اینجانب به عنوان کارآموز تنظیم شده است. محل کارآموزی یک زمین با متراژ ۸۳۲ مترمربع واقع در میدان صادقیه بزرگراه اشرفی اصفهانی بعد از بزرگراه جلال آل احمد میباشد که در طول مدت کارآموزی شاهد اجرای عملیات تجهیز کارگاه، پیاده کرده نقشه، گودبرداری، پی کنی، آرماتورگذاری پی و قالب بندی فونداسیون و نهایتاً بتن ریزی فونداسیون بودم.
در اینجا لازم میدانم از زحمات مهندسین پروژه به ویژه آقای مهندس حیدری سرپرست محترم کارگاه نهایت تشکر و قدردانی را اعلام نمایم.
فهرست مطالب
مقدمه
مشخصات پروژه
محل احداث پروژه
آماده سازی محوطه و تجهیز کارگاه
پیاده سازی نقشه
گودبرداری
پی کنی و پی سازی
قالب بندی
آرماتوربندی
بتن سازی و بتن ریزی فونداسیون
مشکلات بتن تازه
عکس های پروژه
نقشه های پروژه


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما