دانلود گزارش کارآموزی عمران و معماری

دانلود گزارش کارآموزی عمران و معماری

دانلود پروژه کارورزی با عنوان دانلود گزارش کارآموزی عمران معماری در قالب ورد و قابل ویرایش و در 52 صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

دانلود گزارش کارآموزی عمران معماری

مقدمه

بدرستی قدمت استفاده بشر از سر پناه و یا به طور کلی به مفهوم امروزی قدمت استفاده بشر از سر پناه معلوم نیست ولی تقریباً آن را می توان همزمان با پیدایش بشریت دانست زیرا چنین گمان می رود که بشر از همان ابتدا برای مصون ماندن از برف و باران و سرما و گرما و حمله حیوانات و همچنین حکله سایر اقوام . به غار پناه بر ده و این غارها را می توان اولین محل سکونت برای بشر دانست و از آن زمان تا کنون انسانها همیشه بفکرآن بو ده اند که مسکنی راحت تر و بهتر برای خود تهیه نما یند .درقرن اخیر که رشد جمعیت در دنیا و به طور چشم گیری رو به ازدیاد نها د و بشر از لحا ظ علمی و فنی مشکلات بسیا ری را حل نمود در ساختن مسکن نیزمانند سایر امور تحولا ت عمده ای به وجود آورد ودیگر ساختن خانه های تک واحدی جوابگو ی احتیاجات جوا مع بشری نبوده وبه همین علت سیستم خانه سازی به کلی دگرگون شده و استفاده از مصالح مقاوم نیز مانند فولاد و سیمان در ساختمان رایج گردید ودر اثر دسترسی به این مصالح و امکانات دیگرگسترش شهر ها از افقی به عمودی تبدیل شد و امر آپارتمان سازی در ساختمان های چندین طبقه متداول گردید .با وجود اینکه هر سال به مقدار زیادی به تعداد مسکن اضافه می شود و در بیشتر ممالک پیشرفته تخریب ساختمان های قدیمی نیز در شرایط معمولی مجاز نمی باشد. به عبارت دیگر به جای چند واحد مسکن جدید یک واحد مسکن قدیمی را خراب نمی کنند .هنوز در هیچ یک از ممالک دنیا مشکل مسکن حل نشده بلکه هر روزه به تعداد متقاضیان مسکن اضافه می شود و هنوز حتی در پیشرفته ترین ممالک دنیا قسمت عمده ای از درامد خانواده صرف سکونت میگردد .بدین لحاظ در تمام دنیا خصو صادر مملکت ما می یابد به امر ساختن مسکن واستفا ده ی هر چه بهتر و بیشتر از مصا لح سا ختمانی تو جه مخصوص بشود و برای رسیدن به این هدف ابتدا باید به طور دقیق سا ختمان و انواع آن و اجزا ی تشکیل دهنده ی آنرا بشنا سیم .

فصل اول کارآموزی

اجرای سقف ساختمانهای بتنی

ساختمانهای بتنی

ساختمان بتنی ساختمانی است که برای اسکلت آنها از بتن آرمه ( سیمان ، شن ، ماسه و فولاد بصورت میلگرد ساده و آجدار ) استفاده شده باشد . در ساختمانهای بتنی سقفها به وسیله تا وه ( دال) های بتنی پو شیده می شوند و یا از سقف های تیرچه و بلوک و یا از سایر سقف ها پیش ساخته استفاده می شود و برای دیوارهای جدا کننده ( پارتیشن ها ) ممکن است از انواع آجر مانند سفال تیغای ، آجر ماشینی سو راخ دآر، آجر معمولی کوره ای ویا تیغه گچی و یا چوب استفاده شده و ممکن است از دیوار بتن آرمه هم استفاده می شود .در هر حال در این ساختمانها شاه تیر ها از بتن آرمه ( بتن مسلح ) ساخته می شود .

فهرست مطالب کارآموزی عمران:

مقدمه ۵
فصل اول
اجرای سقف ساختمانهای بتنی ۶
اجزای تشکیل‌دهنده سقف تیرچه ۸
تیرچه پیش‌ساخته خرپایی ۱۱
میلگردهای عرضی ۱۳
میلگرد بالایی ۱۳
تیرچه پیش‌ساخته پیش تنیده ۱۴
محدودیتها و ویژگیهای فنی سقف تیرچه و بلوک و اجزای آن ۱۶
ویژگیها و مشخصات فنی تیرچه پیش ساخته خرپایی ۱۷
جزئیات اجرای سقفهای تیرچه و بلوک ۱۹
تیرچه و بلوک ۲۴
نصب تیرچه‌ها ۳۲
نصب تکیه‌گاههای موقت ۳۴
فصل دوم
شناخت زلزله و چگونگی اثر آن بر ساختمانها ۳۷
اثر زلزله بر ساختمانهای سنتی خشتی آجری و سنگی غیر مهندسی‌ ساز ۴۰
نحوه خراب‌ شدن دیوارها ۴۵
نحوه اثر زلزله بر دیوارهای باربر ۴۷
نحوه خراب‌ شدن سقف ها ۴۹
فصل سوم
نتیجه کار ۵۱
منابع و ماخذ ۵۲


دانلود گزارش کارآموزی عمران معماری با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلا فاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. کارآموزی به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما