دانلود گزارش دوره کارآموزی مدرسه

دانلود گزارش دوره کارآموزی مدرسه

دانلود گزارش دوره کارآموزی مدرسه – پروژه کارورزی Apprenticeship School
مقدمه
کارورزی چیست؟
معمولاً دوره ای یک ماهه است که دانشجویان سال آخر دوره های کاردانی و کارشناسی در یک مرکز صنعتی یا محیط فنی یا اجرایی مرتبط با رشته ی خود می گذرانند زمان آن ۲۷۲ می باشد و در طول این دوره با فعالیت های آن نهاد یا مرکز کاری آشنا شده و جزئیات فنی و اجرایی آن حرفه را در حد توانایی خود فرا می گیرند.

اهداف کارآموزی
۱-آشنایی دانشجو با شغل یا مشاغل مرتبط با رشته تحصیلی خود
۲- فراگیری یک حرفه توسط دانشجو و امکان ورود دانشجو به بازار کار از طریق آشنایی با آن شغل
۳-کسب تجربه و جمع آوری اطلاعات بر پایه مدیریت دانش از یک حرفه خاص به منظور افزایش تجربیات آن دانشجو و سایر دانشجویان
۴-معرفی نیروهای کار آینده به نهادهای اجرایی و دریافت پیشنهادهای لازم جهت اصلاح روشهای آموزشی در دانشگاه ها از طریق نهادهای صنعتی مسئول پذیرش کارآموز
۵-ایجاد علاقه در دانشجویان نسبت به رشته تحصیلی خودشان

اهمیت کارآموزی
کارورزی ابزاری برای تبدیل تئوری به عمل و همچنین تلاش برای ایجاد پیوندهای بین محیط عملی و مراکز آموزشی است برای انجام کنکاش شغلی کارورزی از بقیه گزینه ها مناسب تر است .کارورزی یک تجربه دست اول و عملی است که به فرد اجازه می دهد بهترین نتیجه گیری ها را درباره ارتباط احتمالی خود و یک زمینه شغلی انجام دهد. در ضمن کارورزی ممکن است به کارورز مهارتهایی را بیاموزد که دارای این مهارتها نباشند.محل کارورزی محلی اس تکه با توجه به تعریف قانون کار و مبحث حمایت های شغلی از تمام شرایط لازم برخوردار باشد. محلی که مدیریت آن از دانش فنی و به روز برخوردار باشد و به مهارتهای لازم مسلط باشد در این مکان امکانات آموزشی و عملی از حد نصاب آموزشی بالاتر است تا مانعی برای یادگیری ایجاد نشود.

گزارش 1
امروز ———–تاریخ—— ساعت …………. من برای گذراندن دوره کارورزی 2 در مدرسه مولوی واقع در بلوار مدرس مدرس 5 حضور دارم . مدرسه ای که در حال حاضر در آن حضور دارم مشخصات فیزیکی آن در کارورزی 1 انجام شده است که بعد از گذشت 1 سال تغییراتی در محیط مدرسه دیده میشود . ساختمان جدیدی درحال احداث می باشد چون ساختمان فعلی کوچک و فاقد امکانات می باشد . من در دفتر معلمان یا همان اتاق استراحت معلمان هستم. این اتاق که 4×3 می باشد دارای 1 در ورودی و 2 پنجره نورگیر می باشد وسایل موجود در اتاق 12 صندلی برای استراحت معلمان 3 کمد برای جمع آوری پرونده ها و مدارک دانش آموزان و چند سیستم برای به روز کردن اطلاعات می باشد. و ………………………

فهرست مطالب
مقدمه ۱
کارورزی چیست؟ ۱
اهداف کارآموزی ۱
اهمیت کارآموزی ۱
فصل اول ۶
گزارش ۱ ۷
گزارش ۲ ۸
فصل دوم ۱۰
گزارش ۳ ۱۱
گزارش ۴ ۱۳
فصل سوم ۱۴
راهکارهایی برای اثربخشی بیشتر در یادگیری دانش آموزان: ۱۵
نتیجه گیری ۱۷
فصل چهارم ۱۸
انتقادات و پیشنهادات ۱۸
مشکلات دانش آموزان مدارس ابتدایی ۱۹

توضیح: این فایل به صورت ورد و آماده ی پرینت می باشد.


 


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما