دانلود ترجمه مقاله سه دیدگاه مربوط به فرصت های کارآفرینی

دانلود ترجمه مقاله سه دیدگاه مربوط به فرصت های کارآفرینی

دانلود ترجمه مقاله سه دیدگاه مربوط به فرصت های کارآفرینی با عنوان انگلیسی Three Views of Entrepreneurial Opportunity

بخشی از ترجمه مقدمه :
به دنبال مطرح کردن مباحثی توسط اقتصاد دانانی نظیر هایک، شومپیتر و کرزنر، به مدت 50 سال است که محققان, اقتصاد مربوط به تغییرات تکنولوژیکی و مشکلات مربوط به تخصیص منابع برای نوآوری (نوآوری به عنوان تولید اطلاعات) را مورد مطالعه قرار داده اند. اکثریت ادبیات مربوطه بر این امر تکیه کرده اند که اطلاعات تخصصی وفنی هم میتواند به عنوان کالایی مورد تجارت قرار گیرد و یا اینکه بدون ذکر مکانیزم و یا فرایند مشخصی برای انتقال دانش جدید، و تبدیل آن به کالاهای اقتصادی جدید و یا نهاد های (مانند کارخانجات و یا بازار های جدید) اقتصادی جدید دردرون کالا ها و خدمات پنهان بماند. (که از این پس کالاهای اقتصادی نامیده میشوند) ما بین این شکاف و فاصله است که ما تلاش خود را برای فهم مفهوم فرصت های کارافرینی آغاز میکنیم. (کارمند حال حاضر شرکت Microsystems sun) در مصاحبه اخیر خود با cnn توضیح داد که با اینکه در مشاغل و حرفه های بعدی وی از اختراع اش بهره برده اند و از نظر مالی عملکرد مناسبی داشته اند، اما وی هیچ گاه به این فکر نیفتاد که با افتتاح یک کارخانه به تجاری سازی اختراع اش بپردازد. تاریخ اختراعات تکنولوژیکی شامل بسیاری از پیامد های اقتصادی غیر قابل پیش بینی است و مطالعه اقتصاد تغییرات تکنولوژیکی شامل مثال های مشابه بسیاری میباشد که شرح دهنده ضرورت تجاری سازی تکنولوژی های جدید از طریق الگوهای مشابه میباشد که به عنوان مثال میتوان به منحنی اتخاذ تکنولوژی اشاره کرد.

 

عنوان فارسی: سه دیدگاه مربوط به فرصت های کارآفرینی
عنوان انگلیسی: Three Views of Entrepreneurial Opportunity
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 20
تعداد صفحات ترجمه فارسی : 26
فرمت مقاله انگلیسی : PDF
فرمت ترجمه مقاله : ورد تایپ شده


جهت دانلود رایگان نسخه انگلیسی این مقاله اینجا کلیک نمایید


ترجمه این مقاله با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. ترجمه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


 


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما