پرسشنامه استرس ادراک شده (PSS-14)

پرسشنامه استرس ادراک شده (PSS-14)

دریافت پرسشنامه استاندارد و آماده با عنوان استرس ادراک شده pss-14 نوشته شده توسط کوهن و همکاران

معرفی جزئیات پرسشنامه

پرسشنامه استرس ادراک شده در سال 1983 توسط کوهن و همکاران تهیه شده و دارای 3 نسخه 4، 10 و 14 ماده ای است که برای سنجش استرس عمومی درک شده در یک ماه گذشته به کار می رود. افکار و احساسات درباره حوادث استرس زا، کنترل، غلبه، کنار آمدن با فشار روانی و استرس تجربه شده را مورد سنجش قرار می دهد. همچنین این مقیاس، عوامل خطرزا در اختلالات رفتاری را بررسی کرده و فرایند روابط تنش زا را نشان می دهد.
این پرسشنامه در کشورهای مختلف کاربردهای فراوانی داشته و به همین خاطر به زب ن های گوناگون ترجمه و در کشورهای زیادی مورد استفاده قرار گرفته و هنجاریابی شده است. در این مجموعه نسخه ۱۴ ماده ای آن ارائه می شود. آلفای کرونباخ برای این مقیاس در سه مطالعه ۸۴/۰، ۸۵/۰و ۸۶/۰ بدست آمده است (کوهن و دیگران؛ ۱۹۸۳).

پرسشنامه کاملا استاندارد است


پرسشنامه استرس ادراک شده pss-14 با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلا فاصله پس از خرید، دکمه دانلود (لینک مستقیم) ظاهر خواهد شد. پرسشنامه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

بدون درد سر و در کمتر از 30 ثانیه پرداخت و فوری دانلود کنید


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما